Дам 30 балов помогите решите Ривніня 810:(х+3)=10


Ответы на вопрос

Отвечает Гуфранова Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

810 / (x + 3) = 10

Поділимо обидві сторони рівняння на 10, щоб ізолювати вираз x:

(810 / 10) / (x + 3) = 10 / 10

81 / (x + 3) = 1

Тепер помножимо обидві сторони на (x + 3), щоб позбавитися від знаменника:

81 = 1 * (x + 3)

81 = x + 3

Тепер віднімемо 3 з обох сторін:

x = 81 - 3

x = 78

Отже, рішення рівняння 810 / (x + 3) = 10 є x = 78.