Знайдіть значения виразу 5 3/4-1 1/3+2 1/12


Ответы на вопрос

Отвечает Франк Олег.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Колесникова Анастасия.

Ответ:

5 3/4 - 1 1/3 + 2 1/12=6 1/2=6,5

Пошаговое объяснение:

5 3/4-1 1/3+2 1/12 = (5+2-1) 9+1-4/12 = 6 6/12 = 6 1/2 = 6,5