На скільки НСК (80,100) менше за НСК (7,100) ПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСАМ ДАМ 30 БАЛІВ


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Для знаходження різниці між найменшими спільними кратними (НСК) для двох чисел, вам спершу потрібно знайти НСК кожного з чисел.

1. НСК для (80, 100):

Для знаходження НСК використовуйте формулу:

НСК(a, b) = (|a * b|) / НСД(a, b),

де НСД - найбільший спільний дільник.

НСД(80, 100) = 20

Тепер, знаючи НСД, можна знайти НСК:

НСК(80, 100) = (|80 * 100|) / 20 = 4000 / 20 = 200.

2. НСК для (7, 100):

НСД(7, 100) = 1

Тепер, знаючи НСД, можна знайти НСК:

НСК(7, 100) = (|7 * 100|) / 1 = 700.

Отже, НСК(80, 100) менше за НСК(7, 100) на:

НСК(7, 100) - НСК(80, 100) = 700 - 200 = 500.

Таким чином, НСК(80, 100) менше за НСК(7, 100) на 500.