Дано точку А(8;-2). Знайти координати точки В, ордината якої удвічі менша за абсцису точки А, а

абсциса утричі більша за ординату точки А. а. (4;-6) б. (6;-4) в. (-6;4) г. (-6;16)

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Егор.
Для знаходження координат точки В, де ордината удвічі менша за абсцису точки А, а абсциса утричі більша за ординату точки А, ми можемо використовувати наступні обчислення:

Абсциса точки В = 3 * Ордината точки А
Ордината точки В = 0.5 * Абсциса точки А

Для точки А(8;-2):

Абсциса точки В = 3 * (-2) = -6
Ордината точки В = 0.5 * 8 = 4

Отже, координати точки В будуть (-6;4). Відповідь:

в. (-6;4)
Отвечает Белеменко Вероника.
Абсциса- це x,ордината-y. В дужках спершу стоїть абсциса(х) а потім ордината (у). Відповідно, за умови нам сказано, що в точці В ордината(у) вдвічі менша за абсцису точки А, тобто треба 8 поділити на два. Ордината виходить 4. Так само з абсцисою, оскільки вона утричі більша за ординату точки А, ми -2 множимо на 3 і виходить -6, мінус на плюс дає мінус.