Дано точку А(-5 ; 4). Знайдіть координати точки В, якщо її ордината на 2 більша за абсцису точки А,

а абсциса удвічі менша за ординату точки А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Головинская Настя.
За заданими умовами, ордината точки В буде на 2 більша за абсцису точки А, а абсциса точки В буде удвічі менша за ординату точки А.

Ордината точки А: y₁ = 4
Абсциса точки А: x₁ = -5

Ордината точки В буде на 2 більша за абсцису точки А, тобто:
y₂ = y₁ + 2 = 4 + 2 = 6

Абсциса точки В буде удвічі менша за ординату точки А, тобто:
x₂ = x₁ / 2 = -5 / 2 = -2.5

Отже, координати точки В будуть (x₂, y₂) = (-2.5, 6).