Для школи купили 207 столів і стільців. Стільців купили в 8 разів більше, ніж столів. Скільки

купили столів і скільки купили стільців?​

Ответы на вопрос

Отвечает Утюгов Денис.

Відповідь:

для школи купили 23 столи і 184 стільці.

Покрокове пояснення:

Позначимо кількість столів, які купили, як "х", а кількість стільців, як "8х", оскільки стільців купили в 8 разів більше, ніж столів.

Отже, ми маємо рівняння:

х + 8х = 207.

Додавши обидві частини рівняння, отримаємо:

9х = 207.

Тепер, щоб знайти значення "х", поділімо обидві частини на 9:

x= 207 / 9,

х = 23.

Отже, кількість столів (х) - 23, а кількість стільців (8х) - 8 * 23 = 184.

Отже, для школи купили 23 столи і 184 стільці.