554 Знайдіть сторону рівностороннього трикутника, якщо відомо, його периметр дорівнює: 6. 16,2 см

24 см ЩО a. B. 6 см 18 см г. 60 мм​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Для знаходження сторони рівностороннього трикутника, потрібно поділити периметр на 3, оскільки всі сторони рівностороннього трикутника мають однакову довжину.

a) Периметр 16,2 см: 16,2 см / 3 = 5,4 см

Отже, сторона рівностороннього трикутника дорівнює 5,4 см.

b) Периметр 24 см: 24 см / 3 = 8 см

Отже, сторона рівностороннього трикутника дорівнює 8 см.

c) Периметр 60 мм: 60 мм / 3 = 20 мм

Отже, сторона рівностороннього трикутника дорівнює 20 мм

Отвечает Тесла Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ABC - трикутник a=b=c=a см

Периметр P=3a;  a=P/3.

Если P=16.2, то a=16.2/3 = 5.4 см.

Если P=24 см, то a=24/3 = 8 см.