Оксана витратила 1 годину на виконання домашнього завдання. 1 / 3 цього часу вона готувалася до

математики, а 2/5 часу, що залишився, вчила географію. Скільки часу вона виконувала завдання з інших предметів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Музика Вікторія.

Давайте розрахуємо час, який Оксана витратила на готування до математики та вивчання географії.

Загальний час, який вона витратила, це 1 година.

1/3 цього часу на математику: (1/3) * 1 = 1/3 години.

2/5 залишку на географію: (2/5) * (1 - 1/3) = (2/5) * (2/3) = 4/15 години.

Тепер знайдемо час, який залишився для інших предметів:

1 година - (1/3 години + 4/15 години) = 15/15 годин - (5/15 годин + 4/15 години) = 15/15 годин - 9/15 годин = 6/15 годин.

Отже, Оксана виконала завдання з інших предметів протягом 6/15 годин, що можна спростити до 2/5 години.