5/12 - 1/16 Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Сошкин Евгений.

Ответ:

Спочатку знайдемо спільний знаменник для обох дробів. Найменший спільний знаменник для 12 і 16 - це 48. Тепер приведемо дроби до спільного знаменника:

(5/12) - (1/16) = (20/48) - (3/48)

Тепер віднімемо ці дроби:

(20/48) - (3/48) = 17/48

5/12 - 1/16 = 17/48.