Дүйсенбі күні 25 кг алма сатылды. Егер әрбір келесі күні 3 кг-ға артық сатылса, онда дүйсенбіден

сенбіге дейін барлығы қанша кг алма сатылады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданець Альонка.

Ответ:

Сс:25+3=28

Сб:28+3=31

Бс:31+3=34

Жм:34+3=37

Сн:37+3=40

25+28+31+34+37+40=195кг сатылды

Пошаговое объяснение: