(517.9 Алі-Баба перевозив знайдене в печері розбій- никiв золото на 4 віслюках у 22 однакових

мішках. На першого віслюка він навантажив 80 кг золота, 100 кг, на третього 120 кг, на на другого 140 кг. Скільки мішків золота було - - четвертого навантажено на першого віслюка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Могилевская Алёна.

Відповідь: 4 мішки

Покрокове пояснення:

1) 80 + 100 + 120 + 140 = 440 (кг) - всього золота перевозив Алі-Баба

2) 440 : 22 = 20 (кг) - золота було в кожному мішку

3) 80 : 20 = 4 (мішки) - було навантажено на першого віслюка

(не дуже зрозуміло написана умова, тому можливо неправильне розв'язання)