3 До числа 51 ліворуч і праворуч допиши по одній цифрi так. щоб утворене чотирицифрове число

ділилося на 9. 0510 Запиши ще 2 можливих варіанти. OM​

Ответы на вопрос

Отвечает Будякова Анастасия.

Відповідь:

1512

2511

3510

Покрокове пояснення:

Щоб число ділилося на дев'ять без залишку потрібно, щоб на дев'ять ділилась сума цифр цього числа.

Сума цифр числа 51 дорівнює 5 + 1 = 6. До дев'яти не вистачає 9 - 6 = 3. Отже, щоб утворене чотирицифрове число ділилося на деі'ть на потрібно додати до числа 51 ліворуч і праворуч по одній цифрi 1 та 2, або 0 та 3.

1512 / 9 = 168

2511 / 9 = 279

3510 / 9 = 390