Знайдіть добуток дробів 8/27 15/28


Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Наташа.

Ответ:

10/63

Пошаговое объяснение:

8/27 × 15/28= 8×15/27×28

Потрібно скоротити: 8 і 28 на 4

15 і 27 на 3=

2×5/9×7= 10/63