4. Знайдіть дійснi коренi рiвняння: A) x³ + 3x² - 10x - 24 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Штукина Екатерина.

метод факторизації

-24 = (-1) * 24 = (-1) * (-2) * 12 = (-1) * (-2) * (-3) * 4 = (-1) * (-2) * (-3) * (2) * 2

можна факторизувати рівняння x³ + 3x² - 10x - 24 = 0 наступним чином:

(x + 4)(x - 2)(x + 3) = 0

x³ + 3x² - 10x - 24 = 0:

x = -4

x = 2

x = -3

Відповідь: x = -4, x = 2, x = -3.