89. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 50 см, а йо- го основа 16 см. Знайдіть бічну

сторону трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Никита.

Ответ:

17 см

Пошаговое объяснение:

50 - 16 = 34 (см) - сума 2 iнших сторiн

Оскiльки цi сторони е бiчними та отже е рiвними, вони дорiвнюють кожна 34/2 = 17 (см)

Отвечает Жамбаева Даяна.
Ответ воооооооооот…..