Скоротіть дріб 63/81​ (и объясните как решается)


Ответы на вопрос

Отвечает Федосеева Надежда.

Ответ:

Для скорочення дробу 63/81 спрощуємо його до найменшого спільного знаменника. В цьому випадку обидва числа діляться на 9. Отже,

63/81 = (63 ÷ 9) / (81 ÷ 9) = 7/9

Таким чином, дріб 63/81 спрощується до 7/9.