Округлих періодичні дроби до сотих і обчисли : 5,(26) + 13,(5) - 7,(2) ; 9,0(9) - 2,(6) - 0,(38)

. СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Байдалов Сергей.

Ответ:11.31

Пошаговое объяснение:5,(26) = 5 + 0,(26) = 5 + 0.26 (округлюємо до сотих)13,(5) = 13 + 0,(5) = 13 + 0.05 (округлюємо до сотих)7,(2) = 7 + 0,(2) = 7 + 0.02 (округлюємо до сотих)Тепер можемо обчислити вираз:5.26 + 13.05 - 7.02 = 11.31