СРОЧНО!!! яку найбільшу кількість однакових наборів можна зробити з 240 ручок, 300 олівців і 120

гумок?

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Диана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)240:2=120(р)

2)300:2=150(ол)

3)120:2=60(г)