У=х2-4х-12 нулі функції


Ответы на вопрос

Отвечает Рапопорт Алексей.

Ответ:

Щоб знайти нулі функції У=х^2-4х-12, потрібно розв'язати рівняння:

х^2 - 4х - 12 = 0.

Застосуємо квадратну формулу:

х = (-b ± √(b^2 - 4ac)) / 2a,

де в нашому випадку a = 1, b = -4, c = -12.

Шуканими нулями функції будуть:

х₁ = (-(-4) + √((-4)^2 - 4·1·(-12))) / (2·1) = (4 + √(16 + 48)) / 2 = (4 + √64) / 2 = (4 + 8) / 2 = 12 / 2 = 6,

х₂ = (-(-4) - √((-4)^2 - 4·1·(-12))) / (2·1) = (4 - √(16 + 48)) / 2 = (4 - √64) / 2 = (4 - 8) / 2 = -4 / 2 = -2.

Отже, нулі функції У=х^2-4х-12 будуть +6 та -2.

Отвечает Бердалиев Асет.

Пошаговое объяснение:

у=х²-4х-12

х²-4х-12=0

D=(-4)²-4•1•(-12)=16+48=64

x1=(4-8)/2= -2

x2=(4+8)/2=6

ответ: х1= -2 ; х2=6