СРОЧНО КТО МОЖЕТ ПОМОЧЬ- 1-Складіть буквений вираз та обчисліть його значення. Від суми чисел m і

n відняти їх частку, якщо m=48, n=3.

Ответы на вопрос

Отвечает Прутикова Мария.

Відповідь:

Сума чисел m і n: 48 + 3 = 51

Частка чисел m і n: 48 / 3 = 16

Віднімемо частку від суми:51 - 16 = 35

Відповідь: 35.