Придумай число, яке при діленні на 7 дає в остачі 2допоможіть будь ласка!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Казанцева Ульяна.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

Число, яке при діленні на 7 дає в остачі 2, може бути представлене у вигляді математичного виразу: 7k + 2, де k - це ціле число. Наприклад, якщо k = 1, то число буде 7 * 1 + 2 = 7 + 2 = 9. Таким чином, 9 - це число, яке при діленні на 7 дає в остачі 2.