А) 16 год 25 хв + 38 год 39 хв. б) 22 год 24 хв - 19 год 58 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Галина.

Відповідь:

А) 2 доби 7 годин 4 хвилини.

Б) 2 години 26 хвилин.

Покрокове пояснення:

А) 16 год 25 хв + 38 год 39 хв

Розрахуємо окремо хвилини та години:

25 + 39 = 64 хвилини = 1 година та 4 хвилини

Додамо одну годину до інших годин:

16 + 38 + 1 = 55 годин = 2 доби 7 годин

Разом 2 доби 7 годин 4 хвилини

В) 22 год 24 хв - 19 год 58 хв

Розрахуємо окремо хвилини та години:

24 хвилини меньше за 58 хвилин, тому запозичимо одну годину від 22:

22 - 1 = 21

60 + 24 = 84

84 - 58 = 26 хвилин

21 - 19 = 2 години 26 хвилин