ДУЖЕ ПОТРІБНО ПРОШУ ВАС ВСІХ БУДЬ ЛАСКА НА ОЛІМПІАДУ!З 6 дівчаток і 3 учнів треба обрати одного

учня для чергування в шкільній їдальні.Яка ймовірність того що чергуватиме хлопець

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Соня.

Ответ: 1/3

Пошаговое объяснение:

Для вирішення цього завдання ми повинні визначити можливість вибору хлопчика із загальної кількості дітей. У даному випадку, у нас є 6 дівчаток та 3 хлопчики, що у сумі становить 9 дітей. Таким чином, ймовірність вибору хлопчика дорівнює числу хлопчиків, поділеного на загальну кількість дітей:

Ймовірність = Число хлопчиків / Загальна кількість дітей = 3/9 = 1/3

Таким чином, ймовірність того, що обраний для чергування буде хлопчик, становить 1/3.