Y = 2x² + 4x +1 помогите решить ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Іра.

Для того, щоб розв'язати квадратне рівняння \(y = 2x^2 + 4x + 1\), спробуймо знайти значення \(x\), які задовольнять цьому рівнянню.

Спершу, перепишемо рівняння у стандартній формі:

\[2x^2 + 4x + 1 - y = 0\]

Тепер спростимо рівняння. Спрощення можна розпочати, поділивши всі члени на 2 для спрощення множників:

\[x^2 + 2x + \frac{1}{2} - \frac{y}{2} = 0\]

Тепер ми можемо використовувати квадратне рівняння:

\[x = \frac{-b \pm \sqrt{b^2 - 4ac}}{2a}\]

де \(a\), \(b\) і \(c\) - коефіцієнти з нашого рівняння. У нашому випадку \(a = 1\), \(b = 2\), і \(c = \frac{1}{2}\).

Тепер підставимо ці значення у формулу:

\[x = \frac{-2 \pm \sqrt{2^2 - 4 \cdot 1 \cdot \left(\frac{1}{2}\right)}}{2 \cdot 1}\]\[x = \frac{-2 \pm \sqrt{4 - 2}}{2}\]\[x = \frac{-2 \pm \sqrt{2}}{2}\]

Тепер ми маємо два корені:

\(x_1 = \frac{-2 + \sqrt{2}}{2}\)\\\(x_2 = \frac{-2 - \sqrt{2}}{2}\)