На пароплаві було 240 пасажирів,причому чоловіків у 2 рази більше ніж дітей ,а жінок на 30 більше

ніж дітей. Скільки окремо було чоловіків, жінок, дітей?

Ответы на вопрос

Отвечает Каплий Варя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - детей

2х - мужчин

х+30 - женщин

х+2х+х+30=240

4х=240-30

4х=210

х=210÷4

х=52,5 детей

2×52,5=105 мужчин

52,5+30=82,5 женщин