446. При каком значении буквы верно равенство: ж) k - k = 0; 3) 1 + 1 = 0? B) 75 - c = 75; e) 0 -

n = 0;пж полный пример просто ответы не нужны ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лабузов Костя.

Відповідь:

ж) k - k = 0 - при будь якому значенні К рівність буде правильна від - нескінченності до + нескінченності. Наприклад 128 - 128 = 0

3) 1 + 1 = 0 - не правильно 1+1 не дорівнює 0

B) 75 - c = 75 - при значенні с=0 рівність буде правильна 75 - 0 = 75

e) 0 - n = 0  при значенні р=0 рівність буде правильна 0 - 0 = 0