96² ÷ 4 ²+2 4 × 1 0³ Виконай дії.​


Ответы на вопрос

Отвечает Положенцев Герман.

Ответ:

1. Спочатку обчислимо квадрат числа 96:

  96² = 96 * 96 = 9216.

2. Обчислимо квадрат числа 4:

  4² = 4 * 4 = 16.

3. Тепер обчислимо вираз 24 × 10³:

  24 * 10³ = 24,000.

4. Тепер обчислимо вираз 9216 ÷ 16:

  9216 ÷ 16 = 576.

Отже, результат виразу 96² ÷ 4² + 24 × 10³ дорівнює 576.

Пошаговое объяснение: