Укажіть точку яка належить прямій -2 x + 3y = 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Алина.

Будь-яка точка, яка задовольняє рівняння прямої, належить цій прямій. Тому, щоб знайти точку, яка належить прямій -2 x + 3y = 6, можна просто підставити будь-яке значення x у це рівняння і вирішити рівняння щодо y.

Наприклад, якщо підставити x = 0, то отримаємо:

```

-2 * 0 + 3y = 6

```

```

3y = 6

```

```

y = 2

```

Тому точка (0, 2) належить прямій -2 x + 3y = 6.

Ще один спосіб знайти точку, яка належить прямій, - це використовувати стандартну форму рівняння прямої. Стандартна форма рівняння прямої - це y = mx + b, де m - це нахил прямої, а b - це y-перетин прямої.

Щоб привести рівняння -2 x + 3y = 6 до стандартної форми, потрібно розділити обидві частини рівняння на 3:

```

-2 x + 3y = 6

```

```

y = (2 / 3) * x + 2

```

Отже, нахил прямої -2 x + 3y = 6 дорівнює 2/3. Нахил прямої вказує на те, наскільки швидко змінюється y при зміні x. У цьому випадку, якщо x збільшується на 3, то y збільшується на 2.

y-перетин прямої - це точка, в якій пряма перетинає вісь y. У цьому випадку, y-перетин прямої дорівнює 2.

Тому, щоб знайти точку, яка належить прямій -2 x + 3y = 6, потрібно знайти точку, в якій x дорівнює 0. Оскільки y-перетин прямої дорівнює 2, то точка (0, 2) належить прямій -2 x + 3y = 6.

Отже, відповідь на питання: будь-яка точка, яка задовольняє рівняння -2 x + 3y = 6, або точка (0, 2).