Скільки буде 2+2•2 СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Тимофей.
2+2•2=4+2=6 надеюсь помогла)
Отвечает Бытов Дмитрий.
Відповідь: 6
Пояснення: спочатку ми множимо 2•2 це буде 4 а потім додаємо 4+2 дорівнює 6