2. Спростити вираз: 1) 14c - 12c; 2) 8k + 10k-k; 3) 5. (4а + 2а +ба); 4) (21b - 11b-b). 4. 3.

Знайти значення виразу: 1) (2 5²+6): 2³; 2) (2³3³): (2² 3²). 4. Виконайте ділення з остачею та зробіть перевірку: 1) 375:7; 2) 1281 : 63. 5. Обчислити: . 1) (56 728 +997)-(324:6 17+7324); 2) 31 620: 60+ 12 280: 40-23 800 : 70. .​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюк Стьопа.
1.2с
2.18k-k
3.6а+ба?
4.10b-b
Остальное не знаю((
Отвечает Киселёв Андрей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) с*(14-12)

2)К*(8+10*К)

5. а*(4+2+б*а) (або без * (ба))

4)б*(21-11)

3. Знайти значення виразу:

1) (25*25+6):2*2*2=(575+6):8=581:8=72,4

2)(2*2*2+3*3*3):(2*2*2+3*3*3)=(8+27):(8+27)=35:35=1

4.

1)375:7=53(ост.4)

перевірка: 53*7+4=375

2)1281:63=2,3(ост.21)

2,3*62+21=1281

5.

1) (56 728+997)-(3246617+7324)=57725-39941=17784

2)31 620:60+12280:40-23800:70=527+37-34=564-34=530.

ось я старалась, поставте будь ласка лайк я протсо новичок