Потяг долає відстань у 420 км за 7 год. За скільки годин він подолає цю від- стань, якщо збільшить

швидкість на 10 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Ольга.

Швидкість потяга - 420/7 = 60(км/год)

Нова швидкість потяга - 60 + 10 = 70(км/год)

420/70 = 6(год)

Відповідь: за 6 годин