Зріст Іванка 130 см, а зріст Михайлика до- від зросту рівнює 4/5 Іванка. Скільки сантиметрів

становить зріст Михайлика?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Для знаходження зросту Михайлика, спершу потрібно знайти 4/5 від зросту Іванка. Для цього помножте зріст Іванка (130 см) на 4/5:

(4/5) * 130 см = (4/5) * 130 см = 104 см

Тепер, щоб знайти зріст Михайлика, додайте це значення до зросту Іванка:

130 см + 104 см = 234 см

Отже, зріст Михайлика становить 234 см.