Пішохід за першу годину пройшов 4 1/5 км, за другу — 3 4/5 км, а за третю — 4 1/8 км. Знайди

середню швидкість пішохода. (Відповідь округли до сотень км/год)

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Дарина.

Ответ:

Пішохід за першу годину пройшов 4 1/5 км, за другу – З 4/5 км, а за третю – 4 1/8 км. Знайди середню швидкість руху пішохода. (Відповідь округли до сотень км/год.)

Розв’язання

1) 4 1/5 + 3 4/5 + 4 1/8 = 4 8/40 + 3 32/40 + 4 5/40 = 11 45/40 = 12 5/40 = 12 1/8 (км) – відстань;

2) 12 1/8 : 3 = 12,125 : 3 = 4,04166… (км/год) ≈ 4,04 (км/год) – середня швидкість.

Відповідь: 4,04 км/год.