У дитячий садок привезли 6кг апельсин яблук на 40кг більше ніж апельсин а слив у 3 раз більше ніж

апельсин .Скільки кілограм яблук і слив привезли у дитячий садок

Ответы на вопрос

Отвечает Дружкова Юлия.
1)6+40=46(кг)-апельсин;
2)46*3=138(кг)-слив