Найдите наибольший общий делитель чисел 297 и 495


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Николай.

Ответ:297 = 3 × 3 × 3 × 11

495 = 3 × 3 × 5 × 11

Тепер ми можемо виокремити спільні прості множники та взяти їх добуток:

Спільні прості множники: 3 × 3 × 11 = 99

Отже, найбільший спільний кратник чисел 297 і 495 дорівнює 99.