375. На числовом луче отрезок, координаты концов ко- торого равны 25 и 30, разделили на 20 равных

частей. 13 делений от точки с координатой 28, координаты Запишите координаты точки, расположенной левее на точки, расположенной правее на 9 делений от точки с ЭНЕИЗНО этишп координатой 27. 38 U эндотон​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Дашуля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Отрізок між 25 і 30 був розділений на 20 рівних частин, що означає, що кожна частина дорівнює (30 - 25) / 20 = 5 / 20 = 1/4.

З точки з координатою 28, ми рухаємось 13 делень ліворуч (захід), тобто на 13 * (1/4) = 13/4 одиниць.

Тепер нам потрібно рухатися праворуч на 9 делень від точки з координатою 27. Це означає, що ми додамо 9 * (1/4) = 9/4 одиниць.

Для знаходження кінцевої координати, ми віднімаємо 9/4 від 28:

28 - 9/4 = (112 - 9) / 4 = 103 / 4.

Тож, координати точки, розташованої лівіше на 9 делень від точки з координатою 27, дорівнюють 103/4, або ж 25.75.