Розв’яжи задачу: На склад надійшло 1112 кг помідорів у ящиках масою 32 кг і 40 кг. Ящиків масою

32 кг було 16. Скільки було ящиків масою 40 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Ціпкало Вася.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

Усього - 1112 кг

ящиків масою 32кг - 16 шт.

ящиків масою 40 кг - ? шт.

32*16=512 кг - у ящиках масою 32 кг

(1112 - 512)/40 = 600 / 40 = 15 - ящиків з масою по 40 кг.