5. Спростіть вираз і обчисліть його значення: 1) 45а +5а, якщо а=37; 2) 136x+28х+36х, якщо x=13;​


Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Зульфия.

1) Спростимо вираз 45а + 5а:

45а + 5а = (45 + 5)а = 50а

Значення виразу при а=37:

50 * 37 = 1850

Отже, значення виразу 45а + 5а при а=37 дорівнює 1850.

2) Спростимо вираз 136x + 28х + 36х:

136x + 28х + 36х = (136 + 28 + 36)х = 200х

Значення виразу при x=13:

200 * 13 = 2600

Отже, значення виразу 136x + 28х + 36х при x=13 дорівнює 2600.

Отвечает Мельченко Полина.

Відповідь:

1) 45а+5а=45*37+5*37=1665+185=1850

2) 136х+28х+36х= 136*13+28*13+36*13=1768+364+468=2600