Площина, паралельна до сторони ВС трикутника АВС,перетинає його сторони AB i AC в точках В,i А,

вiдповiдно.. Знайти ВС, якщо B C =8см, BB1 : AB1 =3:1. (У вiдповiдь запишіть число без одиниць вимірювання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

8/3

Покрокове пояснення:

Припустимо, що точка, де площина паралельна стороні ВС перетинає сторону AB, позначена як D, а точка, де ця площина перетинає сторону AC, позначена як E.

За властивостями паралельних прямих, відрізок BC паралельний відрізку DE. Тому, маємо:

BB1 : AB1 = BC : DE.

Замінюємо відомі значення:

3 : 1 = 8 : DE.

Множимо з обох боків на DE:

3 * DE = 8 * 1,

3DE = 8.

Ділимо обидві частини на 3:

DE = 8 / 3.

Таким чином, довжина DE = 8/3 см