Виконай завдання за зразком. Поділи 12 олівців у заданому відношенні. Зразок: 1) 2 + 4 = 6(ч) 2)

12 : 6 = 2(ол) 3) 2 * 2 = 4(ол) 4) 2 * 4 = 8(ол) а) 1 : 5 б) 1 : 2 в) 1 : 3 СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Низовцев Алексей.
А) 1 : 5
1) 1 + 5 = 6 (шт.)
2) 12 : 6 = 2 (ол.)
3) 1 * 2 = 2 (ол.)
4) 1 * 5 = 5 (ол.)

б) 1 : 2
1) 1 + 2 = 3 (шт.)
2) 12 : 3 = 4 (ол.)
3) 1 * 4 = 4 (ол.)
4) 1 * 2 = 2 (ол.)

в) 1 : 3
1) 1 + 3 = 4 (шт.)
2) 12 : 4 = 3 (ол.)
3) 1 * 3 = 3 (ол.)
4) 1 * 3 = 3 (ол.)

Українською:
а) 1 : 5
1) 1 + 5 = 6 (шт.)
2) 12 : 6 = 2 (ол.)
3) 1 * 2 = 2 (ол.)
4) 1 * 5 = 5 (ол.)

б) 1 : 2
1) 1 + 2 = 3 (шт.)
2) 12 : 3 = 4 (ол.)
3) 1 * 4 = 4 (ол.)
4) 1 * 2 = 2 (ол.)

в) 1 : 3
1) 1 + 3 = 4 (шт.)
2) 12 : 4 = 3 (ол.)
3) 1 * 3 = 3 (ол.)
4) 1 * 3 = 3 (ол.)

На русском:
а) 1 : 5
1) 1 + 5 = 6 (шт.)
2) 12 : 6 = 2 (кар.)
3) 1 * 2 = 2 (кар.)
4) 1 * 5 = 5 (кар.)

б) 1 : 2
1) 1 + 2 = 3 (шт.)
2) 12 : 3 = 4 (кар.)
3) 1 * 4 = 4 (кар.)
4) 1 * 2 = 2 (кар.)

в) 1 : 3
1) 1 + 3 = 4 (шт.)
2) 12 : 4 = 3 (кар.)
3) 1 * 3 = 3 (кар.)
4) 1 * 3 = 3 (кар.)