-5( х+1) +4(х-2) =-17​


Ответы на вопрос

Отвечает Триандафилиди Анастасия.

Давайте вирішимо рівняння:

-5(x + 1) + 4(x - 2) = -17

Спершу розкриємо дужки:

-5x - 5 + 4x - 8 = -17

Тепер об'єднаємо подібні терміни (терміни з x):

(-5x + 4x) - 5 - 8 = -17

-1x - 13 = -17

Тепер додамо 13 до обох боків рівняння, щоб ізолювати x:

-1x - 13 + 13 = -17 + 13

-1x = -4

Тепер помножимо обидві сторони на -1, щоб отримати значення x:

x = 4

Отже, рішення рівняння -5(x + 1) + 4(x - 2) = -17 це x = 4.

Отвечает Визжалов Даниил.

Ответ:

x = 4

обьяснение:

нема