Розташуйте в порядку зростання числа 5/12; 7/16; 3/8. Тільки будь ласка з розв'язанням.


Ответы на вопрос

Отвечает Мэрин Мелисса.

Ответ:

Для того, щоб розташувати ці дроби в порядку зростання, ми можемо перевести їх до спільного знаменника і порівняти чисельники.

Спочатку переведемо всі дроби до спільного знаменника 48. Для цього ми помножимо чисельник і знаменник першої дроби на 4, другої дроби на 3, а третьої дроби на 6:

5/12 = (5*4)/(12*4) = 20/48

7/16 = (7*3)/(16*3) = 21/48

3/8 = (3*6)/(8*6) = 18/48

Тепер порівняємо чисельники:

20 < 21 < 18

Отже, в порядку зростання числа будуть: 20/48, 18/48, 21/48.

Таким чином, розташовані в порядку зростання дроби будуть: 5/12, 3/8, 7/16.

Пошаговое объяснение:

вггнкнк