Записати дріб 40/48 у вигляді дробу із знаменником 343


Ответы на вопрос

Отвечает Прилипко Катя.

Ответ:

Для запису дробу 40/48 у вигляді дробу зі знаменником 343, спочатку треба знайти спільний множник для знаменників 48 і 343. Множники 48 - 8 і 343 - 7, тому знаменником може бути число 8 * 7 = 56.

Для того, щоб перетворити знаменник 48 у 56, потрібно помножити як чисельник, так і знаменник на 56/48. Тоді дріб 40/48 буде:

40/48 * 56/56 = (40 * 56) / (48 * 56) = 2240/2688.

Тепер можна спростити цей дріб (2240 і 2688 мають спільний множник 112):

2240/2688 = (2240/112) / (2688/112) = 20/24.

Отже, дріб 40/48 у вигляді дробу із знаменником 343 дорівнює 20/24.