9 ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ Есептерді шығар. а) Бүркіттің ұшу жылдамдығы секундына – 30 м. Ол 5 с ішінде қанша

метр жерге ұшады? ә) Ұлу 2 сағ ішінде 36 м жерге жылжыды. Ұлудың қозғалыс жылдамдығы қандай? 6) Велосипедші 14 км/сағ жылдамдықпен 28 км жүрді. Ол осы жолды қанша уақытта журiп өтті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Grishko Daria.

1)

УСЛОВИЕ:

Скорость орла в секунду - 30 м.

Сколько метров он пролетает за 5 с-?

Решение:

30х5=150 м

Ответ: 150 метров пролетает орёл за 5 секунд

2)

УСЛОВИЕ:

Улитка переместилась на 36м за- 2 часа.

Какая скорость улитки-?

РЕШЕНИЕ:

36+2=18 (м/ч)

Ответ: скорость улитки 18 м/ч

3)

УСЛОВИЕ:

Велосипедист проехал 28 км со скоростью -14 км/ч.

Как долго он проезжал этот путь-?

РЕШЕНИЕ:

28÷14=2 часа

Ответ: 2 часа ехал велосипедист