1. Число 52 зменшити на різницю чисел 36 і 17


Ответы на вопрос

Отвечает Жуйкова Римма.

Ответ:

Для того чтобы зменшить число 52 на різницю чисел 36 і 17, ви просто віднімаєте цю різницю від 52:

52 - (36 - 17) = 52 - 19 = 33

Отже, результат цієї операції дорівнює 33.