Обчисліть 1/3+1/9+2/27


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:

сума дробів 1/3 + 1/9 + 2/27 дорівнює 5/9.

Пошаговое объяснение:

/3 = 3/9

2/27 = 1/9

Тепер ми можемо скласти ці дроби:

3/9 + 1/9 + 1/9 = (3 + 1 + 1)/9 = 5/9