Задача: Знайди число, яке на стільки менше від 6 5/12 на скільки 8 1/3 більше за 3 5/9


Ответы на вопрос

Отвечает Архипкин Андрей.

Ответ:

Щоб знайти це число, ми розглянемо обидві різниці окремо.

1. Віднімемо 8 1/3 від 3 5/9:

3 5/9 - 8 1/3 = (28/9) - (25/3) = (84/27) - (75/27) = 9/27 = 1/3

2. Віднімемо 1/3 від 6 5/12:

6 5/12 - 1/3 = (77/12) - (4/12) = (77/12) - (1/3) = (77/12) - (4/12) = 73/12

Отже, число, яке на стільки менше від 6 5/12 на скільки 8 1/3 більше за 3 5/9, дорівнює 73/12 - 1/3 = 73/12 - 4/12 = 69/12 = 23/4 або 5 3/4.