36÷050:(47-X=355)=103


Ответы на вопрос

Отвечает Харчук Алина.

Відповідь:

Удачі)

Покрокове пояснення:

1. Почнемо з виразу в дужках: 47 - X = 355. Щоб знайти значення X, віднімемо 47 від обох боків рівності:

  47 - X = 355

  -X = 355 - 47

  -X = 308

  X = -308.

2. Тепер підставимо значення X у вираз 36 ÷ 0.50:

  36 ÷ 0.50 = 72.

3. Нарешті, підставимо значення 72 у вираз 72 : 103:

  72 ÷ 103 ≈ 0.699.

Отже, вираз 36 ÷ 0.50 : (47 - X = 355) ≈ 0.699