Обчислити А)5/7+1/4 Б)11/18-4/9 В)3 7/15+1 3/10 Г)2,2-5/12 СРОЧНО ПЖ!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

A) (5/7) + (1/4) = (20/28) + (7/28) = (20 + 7) / 28 = 27/28

Б) (11/18) - (4/9) = (22/36) - (16/36) = (22 - 16) / 36 = 6/36 = 1/6

В) Додавання змішаних чисел:

3 7/15 + 1 3/10 = (3 + 1) + (7/15 + 3/10)

Спростимо дроби перед додаванням:

7/15 = 14/30, а 3/10 = 9/30

Отже, 3 7/15 + 1 3/10 = 4 + (14/30 + 9/30) = 4 + 23/30

Г) Вираз містить десяткову дріб і звичайний дріб, тому спочатку перетворимо звичайний дріб на десятковий:

2,2 - 5/12 = 2,2 - 0,4167 = 1,7833 (округлено до 4 знаків після коми)

Отже, відповідь:

А) 27/28

Б) 1/6

В) 4 + 23/30

Г) 1,7833