1) У саду зібрали 18 кг смородини, полу- ниці - на 4 кг більше, ніж смородини, на 5 кг менше, ніж

полуниці. Банк Скільки кілограмів малини зібрали в саду? а малини

Ответы на вопрос

Отвечает Батий Сергей.

Ответ:

1) 18+4=22(кг) - полуницi.

2) 22-5=17(кг) - малини.

Пошаговое объяснение:

Відповідь: зібрали 17 кг малини у саду.